HAKKIMIZDA

Poliyap Plastik Kimya 1995 yılından bugüne Çayırova'da bulunan tesisinde faaliyetini sürdürmektedir.

 

2010 yılı itibariyle limited şirkete dönüşen "Poliyap Plastik Kimya Sanayi Ticaret Ltd.Şti.” ünvanı ile Poliyap Modifiye Solid Surface Levha, Polakril %100 Akrilik (PMMA) Solid Surface Levha, Modifiye ve Akrilik olmak üzere Evye ve Lavabo üretimini gerçekleştirmektedir.

 

3000 m2 kapalı üretim alanına sahip olan Poliyap Plastik Kimya, son teknolojiden faydalanarak üretilen ürünlerinin, olabildiğince uygun fiyatlarla satışını yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geçmişten günümüze devam ettirmektedir. 

 

Günümüz teknolojilerini takip eden firmamız siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ürünleri en iyi şartlarda sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Zengin renk şeçeneğiyle; mutfaklarınızda, banyolarınızda, yat ve teknelerinizde, hastanelerde laboratuvarlarınızda kısaca kalite, özen, şıklık ve estetik istediğiniz her yerde Polakril %100 Akrilik Solid Surface ürünler sizlerle.

ulysse nardin serial numbers tag heuer formula 1 series 2 fake fendi bags bentley barnato car price tag heuer calibre 6 cosc chanel replica handbags jlc master compressor memovox why discontinued tag heuer aquaracer 500m calibre 16 chanel replica handbags rolex 2135 movement wolf of wall street gomovies replica bags uk rolex mens pink rolex pill report 2017 fake chanel bags cartier santos 100 womens watch tag heuer aquaracer 300m lug width replica louis vuitton


replica watch| replica watches uk| replica iwc| replica watch| uk replica watches| rolex replica uk|